Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Zamieście - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

349 000 zł4 800 m² 72,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 4800 m2 położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Tymbark, obręb zamieście. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Grodzisk Wielkopolski(Zamieście + 12 km)

225 000 zł1 066 m² 211,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Grodzisku. Lokalizacja: grodzisk Wlkp. ul. Przylesie specyfikacja: *działka nr 4/8 Powierzchnia działki: 1 066 m2 działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna

Znamirowice(Zamieście + 24 km)

36 000 zł400 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Znamirowice, działka 4 ary Ok. 230 m od tafli Jeziora Rożnowskiego Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz tel.   Jako pośrednik działający na zleceniach wyłącznych, w imieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Ludwinów

Ludwinów(Zamieście + 5 km)

89 000 zł22 211 m² 4,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 2,20 ha Lokalizacja: ludwinów (gmina Dorohusk, powiat Chełmski) Powierzchnia: 2,22 ha (22 211 m ) Status: działka rolnaz terenami zabudowy zagrodowej 100 m od drogi Na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Skrzynka

Skrzynka(Zamieście + 24 km)

380 000 zł2 008 m² 189,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Skrzynka, gm. Dobczyce działka budowlano-usługowa z ładnym widokiem. Na sprzedaż działka o powierzchni 2008 m , zlokalizowana w miejscowości Skrzynka, zaledwie 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Zegartowice

Zegartowice(Zamieście + 16 km)

699 000 zł19 800 m² 35,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia obszar o łącznej powierzchni 19 800m2 (1,98ha) położony w miejscowości Zegartowice pow. myślenicki gm. Raciechowice. Na obszar ten składają się 3 działki ewidencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Zdrojowa

Centrum,Grodzisk Wielkopolski(Zamieście + 12 km)

162 000 zł900 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych z Warunkami Zabudowy lokalizacja: grodzisk Wielkopolski, ul. Zdrojowa Dostępne działki o powierzchni 900 , 997 m2 - cena.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kasina Wielka

Kasina Wielka(Zamieście + 20 km)

130 000 zł1 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Została tylko jedna! Ostatnia działka budowlana na sprzedaż na Gruszowcu. Cała inwestycja została wyprzedana - to twoja ostatnia szansa aby kupić nieruchomość w tej lokalizacji. Spokojna zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Poręba Wielka

Poręba Wielka(Zamieście + 24 km)

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu do sprzedaży widokową działkę budowlaną o powierzchni 3000 m położoną w malowniczej miejscowości Poręba Wielka. Ta atrakcyjna działka znajduje się w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łąkta Górna

Łąkta Górna(Zamieście + 15 km)

155 000 zł1 300 m² 119,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwie bardzo atrakcyjne działki budowlane. Każda o powierzchni - 1300 m2 (13 ar). Działki zlokalizowane są w miejscowości Łąkta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rudka-Kolonia

Rudka-Kolonia(Zamieście + 12 km)

299 999 zł68 638 m² 4,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę Leśno - Łąkową o powierzchni 68 638 m2 Warunki Zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną oraz pomieszczenia gospodarcze Lokalizacja: woj. Lubelskie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Zamieście

Zamieście,małopolskie

165 000 zł3 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość rolno-budowlana z pozwoleniem na budowę! Oferuję atrakcyjną nieruchomość rolno budowlaną z wydanym pozwoleniem na budowę nowoczesnego budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij